Loading...
Режим роботи: 10:00 - 24:00

Доставка і оплата

Оплата замовлення

Оплату за товар Ви можете прозвести як готівкою в нашому офісі - м. Херсон, пр. Ушакова, 43 офіс 307 так і по безготівковому рахунку:

Сплачуйте покупку картой на місці. Приймаємо усі види карт! Бесконтактна оплата, встановлен термінал.

На рахунок приватного підприємця в ПриватБанк.

   Цей спосіб використовується, коли Вам потрібна покупка для організації або підприємця і оплата буде здійснюватись з рахунку на рахунок. При оформленні замовлення Вам потрібно буде вказати назву організації або ПІБ приватного підприємця, на якого потрібно виписати рахунок на оплату.
   При виборі цього способу оплати Вам на поштову скриньку, вказану під час реєстрації замовлення, будуть надіслані реквізити для оплати.
Поповнення поточного рахунку підприємця готівкою несе певні витрати і не завжди вигідно, особливо під час оплати недорогих товарів. Так, при поповненні рахунку через касу ПриватБанку береться комісія 1% від суми, але не менше ніж 10 грн.

  Переказ із поточного рахунку в ПриватБанку здійснюється без комісії. Розмір комісії при переказі з рахунку в іншому банку залежить від умов обслуговування цього банку.
Продавцем (одержувачем оплати) виступає приватний підприємець, який працює за запитаною системою оподаткування і не є платником ПДВ.

Доставка замовлень

Відправлення Україною здійснюється переважно Новою поштою. Післяплатою або за передоплатою.

Нова Пошта - доставка до тих населених пунктів, де є відділення Нової Пошти. Доставка платна. Ви оплачуєте вартість пересилання за тарифами Нової Пошти під час отримання товару. Термін доставки 1 – 3 робочі дні. Відвантаження зі складу відбувається щодня, крім неділі.

Процедура передачі-прийому товара

  Експедитор, який доставив товар покупцю, зобов'язаний надати останньому можливість його ретельної перевірки. Покупець захищений від можливого прихованого шлюбу гарантією, що надається. Але претензії на вигляд товару Ви можете пред'явити тільки до його передачі. Після цього ризик випадкового знищення чи випадкового пошкодження виробу переходить до покупця (п. 1 ст. 668 ЦК України). Перевірте також комплектність, вказану в інструкції з експлуатації або бланку замовлення.

Звертаємо Вашу увагу на те, що техніка, доставка якої здійснюється в холодну пору року, перед включенням має бути витримана за кімнатної температури певний час. В іншому випадку можливе електричне замикання та вихід виробу з ладу внаслідок випадання конденсату всередині виробу.